Güzel olma en güzel ol…

Kaş Şekillendirme

Güzellikte bakış çok önemlidir ve bakışımızı en anlamlı kılan kaşlarımızdır. Gözlerimize gösterdiğimiz özenin aynısını kaşlarımıza da göstermeyi ihmal etmemeliyiz. Bu yüzden kaş şekillendirme dizayn işini mutlaka profesyonel ellere bırakmanızı öneririz.Yüzünüzün şekli, gözlerinizin ifadesi kaşlarınıza şekil verirken çok önemli faktörlerdir. Eğer kaş dizaynı konusunda uzman değilseniz, kendi kaşlarınızı şekillendirmeye kalkışmayın.

Güzel olma en güzel ol…

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj cilt altına girerek pigmentleri renklendirme sanatıdır. Kalıcı makyajdan bahsederken kullandığımız diğer tabirler: kaş,göz, dudak kontürü, micro pigmentasyon, permanent make up, kaş,göz,dudak dövmesi gibi isimlerdir. Bunların hepsi kalıcı makyajla aynı anlama gelir.Kaş,göz ve dudak bölgelerinde uygulamalar yapılır. Cilt altına girmek için tek kullanımlık, ölçüleri ve işlevleri farklı ona göre kulalnımlarıda farklı olan iğneler kullanılır. Elbette yine işleme göre lokal anestezi yani işlem yapılacak bölge yeteri kadar uyuşacak şekilde krem ve jellerle uyuşturulur. Böylece işlem yapılırken sizin rahat etmeniz sağlanır. Kalıcı makyajda pigmentleri renklendirmek için boyalar kullanıyoruz. Bu boyalar kalıcı makyaj için özel üretilmiş, pigmentleri yoğun ve yüzünüze uyum sağlayabilecek natural boyalardır. Çok çeşitli renkleri ve içerikleri bulunur, gerektiğinde birbiriyle karıştırılarak sizin için en uygun renk elde edilebilinir.

Güzel olma en güzel ol…

Manikür

Sağlık ve Estetik açısından el ve ayaklarımıza da özen göstermeliyiz. Manikür uygulamamızda tırnaklar kesilir ve törpülenerek şekil verilir. Tırnak etlerinin yumuşaması için vazelin krem sürülerek ılık suda bekletilir. Havluyla kurulandıktan sonra törpüyle etler açılır ve pensle fazla etler kesilir. Eller kurulanır, nemlendirici ve bakım kremi ile masaj yapılır. İsteğinize göre oje sürülür.

Güzel olma en güzel ol…

Pedikür

Pedikür uygulamasında tırnaklar kesilir ve törpülenir. Tırnak etlerinin yumşaması için vazelin krem sürülerek ılık suda bekletilir. Ayaklar sudan çıkartılır ve kurulanır. Törpüyle etler açılır. Pensle fazla etler alınır. Daha sonra topuk törpüsüyle, topuk törpülenip ölü deri temizlenir. Ayaklar tekrar ıslatılıp kurulanır. Ayak bakım kremi ile masaj yapılır. Müşterinin isteğine göre oje sürülerek işleme son verilir.