Hakkımızda

EG Natural Estetik ve Güzellik Merkezi olarak “önce hijyen sonra güven” anlayışımızla siz değerli danışanlarımıza 365 gün indirim mantığı ile hizmet vermekteyiz. Hedefimiz ve önceliğimiz danışanlarımızın memnuniyetidir. Her daim uygun fiyatları ile gündemde olup önce sizleri düşünen ve ailenizin bir parçası olmayı hedefleyen salonumuz, Şişli’nin merkezinde faaliyet göstermektedir.
Buzbaşlıklı epilasyon, bölgesel zayıflama, cilt bakımları gibi hizmetlerimiz ve güler yüzlü uzman ekibimizle siz değerli danışanlarımız için çalışmaktayız.
Bay ve bayan her danışana hizmet vermekte olan salonumuzda buzbaşlıklı epilasyon uygulaması yapmaktayız. Bu uygulama hem konforlu hem de acısız şekilde yaz kış uygulanarak tüylerinizden kurtulup pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlamaktadır.
Aynı zamanda salonumuzdaki bütün uygulamalar unisex (Bay&Bayan) olup bölgesel zayıflama (kavitasyon, soğuk lipoliz, radyofrekans, g5 masajı vs.) gibi bölgesel yağlardan kurtulmanıza yardımcı olacak bütün uygulamalardan da her danışanımız faydalanabilmektedir.
Bunların yanı sıra cildinizde oluşabilecek herhangi bir problemi önlemek ya da oluşmuş bir problemi gidermek amacıyla profesyonel cihazlar ve ürünler kullanılarak yapılan cilt bakımları (hydrafacial, karbonpeeling, dermapen, medikal cilt bakımı vs.) uygulamalarımızdan faydalanabilir cildinizi daha genç daha canlı ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Engin Gürçay
Usta Öğretici